Wybory na Radnego - Wasz głos jest najważniejszy

Szanowni Mieszkańcy Lublewa i Bielkowa,

Nazywam się Adam, Piotr Smolarczyk mam 33 lata, żonę i synka. Jestem mieszkańcem Lublewa Gdańskiego. Od 2009 działam w Radzie Rodziców w ZKiW w Lublewie, jestem członkiem Komitetu Rozbudowy Szkoły. W lutym 2011 r. spotkał mnie ogromny zaszczyt i zostałem wybrany na sołtysa. W związku z tym ,iż w najbliższą niedzielę odbędą się wybory uzupełniające zdecydowałem się ubiegać o stanowisko Radnego jako przedstawiciela mieszkańców Lublewa i Bielkowa w składzie Rady Gminy Kolbudy.

Co zrobiłem:
Jako sołtys mogę wystosowywać wnioski do Wójta i Rady Gminy , składałem je na bieżąco wg własnych spostrzeżeń , potrzeb i sygnałów mieszkańców. Jednak jako sołtys nie mogę zabierać znaczącego głosu w podejmowanych przez Gminę decyzjach. Wystosowałem 12 wniosków dotyczących 21 ważnych dla nas spraw. Są one zamieszczone na naszej sołeckiej stronie internetowej www.lublewo.pl .
Do najważniejszych wniosków należą:
wnioskek o postawienie przystanków autobusowych ( 10.03.2011 )
wniosek o postawienie znaków ogr. prędkość dla poprawy bezpieczeństwa ( 17.03.2011 )
wniosek o doświetlenie ulic ( 31.03.2011 )
wniosek o przebudowę wjazdu z ul. Wybickiego na ul. Łąkową ( 10.06.2011 )
wniosek o utwardzenie ulicy Kopernika i Polnej ( 07.09.2011 )
wniosek o rozudowę szkoły w Lublewie ( 07.09.2011 )
wniosek o budowę remizy z świetlicą sołecką ( 07.09.2011 )
wniosek o budowę odcinka chodnika między Bielkowem a Bielkówkiem ( 30.09.2011 )
Jednak realizacja tych wniosków zależy od woli władz gminnych.
Jako radny będę miał większy wpływ na ich realizację.

Co chcę zrobić:

Nie będę Państwu obiecywał inwestycji, które i tak są już zamieszczone w budżecie Gminy na rok 2012 i które znalazły się tam na skutek moich wniosków. Obiecuję natomiast sumienną i uczciwą pracę w interesie naszych miejscowości. Mój głos będzie oddany na każdą inwestycję dobrą dla wszystkich mieszkańców Lublewa i Bielkowa. Niejednokrotnie udowodniłem, że potrafię uczciwie wystąpić przeciw układom dla dobra społeczności. To na Państwa szacunku i zaufaniu mi zależy, nie na układach.

Wiem, że ta część ulotki wyborczej jest nietypowa, ale też taki jestem ja . Piszę te słowa z serca, a nie pod dyktando politycznych sugestii. Mam nadzieję, że spotka się to z Państwa zrozumieniem i serdecznością.

Niezależnie jednak od Państwa stosunku do mojej osoby jako sołtys zwracam się do Państwa z prośbą o uczestnictwo w Wyborach w dniu 20.11.2011 w Szkole w Kolbudach.

Liczę na Państwa głos . Pozdrawiam serdecznie
Adam Smolarczyk

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer