Wybory Sołeckie 2015

Wyobry Sołeckie to niezwykle ważne wydarzenie dla każdej lokalnej społeczności. Mieszkańcy oddają swoje głosy na osoby, które przez najbliższe cztery lata będą reprezentowały ich społeczne interesy. Mówi się, że co Sołectwo, to obyczaj i chyba jest w tym trochę prawdy. Każda Mała Ojczyzna posiada swoją odrębną historię, konkretne potrzeby i żyje własnym życiem. Tworzą ją Ludzie. Wszelkie władze wybierane są przez Nich, ale przede wszystkim DLA Nich.

Dnia 3 lutego w Zespole Kształcenia i Wychowania w Lublewie Mieszkańcy naszej miejscowości wybrali nowego Sołtysa, a właściwie Panią Sołtys, którą została - Dorota Repeć.
(Dorota Repeć - 76 głosów, Adam Smolarczyk - 73 głosy)
Powołano także nową Radę Sołecką, którą tworzą: Anna Szlufik, Alicja Ligęzińska, Anna Repeć, Dorota Kołpak, Maria Ostajewska, Wojciech Bieszk oraz Roman Dzikiewicz.

Otrzymać od kogoś głos poparcia to z jednej strony ogromna radość, z drugiej jednak wielkie wyzwanie. Mieszkańcy Lublewa podczas wyborów obdarzyli zaufaniem aż 8 osób. Pragniemy razem dbać o naszą społeczność i tworzyć wspólne dobro. Liczymy również na owocną współpracę z Członkiem Rady Gminy Kolbudy - Panem Adamem Smolarczykiem.

Serdecznie dziękujemy za wszystkie oddane na nas głosy!

Sołtys Dorota Repeć
oraz Rada Sołecka

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer