Obwodnica metropolitalna

Zapraszamy Państwa do odwiedzenie strony internetowej Stowarzyszenia Mieszkańców Gminy Kolbudy w sprawie Obwodnicy Metropolitalnej.

Sprawa obwodnicy jest o tyle istotna dla naszej miejscowości, że właściwie każdy proponowany przez GDDKiA wariant przechodzi przez naszą miejscowość.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców do wstąpienia i wspierania Stowarzyszenia w jego działaniach.

Osobiście zupełnie nie

Osobiście zupełnie nie rozumiem sensu drogi w tym akurat miejscu - za blisko starej obwodnicy, przez tereny zamieszane i do tego płatnej.
Jeśli chcą korytarza, który połączy wschód (7-ka -> południowa obwodnica Gdańska -> Szczecin) z zachodem, to na pewno znajdą miejsce na budowę drogi, która nie będzie wymagała burzenia domów i nie będzie uciążliwa dla mieszkańców Lublewa.

GDDKIA przedstawiła 2

GDDKIA przedstawiła 2 warianty przebiegu tzw. obwodnicy metropolitarnej twierdząc, że są to warianty przy uwzględnieniu wniosków mieszkańców. Jest to kłamstwo i wprowadzanie opini publicznej w błąd. GDDKIA nadużywa swojej pozycji do lobbowania swojej koncepcji. Mieszkańcy nie wyrazili zgody na tak przebiegającą obwodnicę, żaden wariant nie został zaakceptowany przez mieszańców.
Pozdrawiam
Sołtys

Dodaj nową odpowiedź

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer